🌍 13-ից 24 տարեկա՞ն ես, ունե՞ս գաղափար, որը կարող է դրականորեն փոխել շրջակա միջավայրն ու կլիման մեր համայնքում։ Դարձի՛ր մեր համայնքի էկո-հերոսը։ ✊ Հավաքի՛ր թիմ, ներկայացրո՛ւ գաղափարդ դրամաշնորհային մրցույթին և ստացի՛ր մինչև 3,000 ԱՄՆ դոլար ֆինանսավորում՝ այն կյանքի կոչելու համար։ 👉 Մասնակցության պայմաններին ծանոթանալու և հայտը լրացնելու համար անցի՛ր այս հղումով` https://unicef.link/4qzgsaO 🕒 Դիմում-հայտերն ընդունվում են մինչև ս․թ․ փետրվարի 15-ը։ 📣 Ծրագիրն իրականացվում է «Հայ առաջադեմ երիտասարդություն» ՀԿ-ի և ՅՈՒՆԻՍԵՖ-ի կողմից՝ Ավստրիայի զարգացման գործակալության ֆինանսավորմամբ։ Հարգանքով՝«Հայ ...
ԵՐԿՈՒ ԱՆՎՃԱՐ ԿՐԹԱԿԱՆ ԾՐԱԳԻՐ՝ ՈՒՂՂՎԱԾ ԿԱՆԱՆՑ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ԿԱՐՈՂՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԶԱՐԳԱՑՄԱՆՆ ՈՒ ԶԲԱՂՎԱԾՈՒԹՅԱՆ ԽԹԱՆՄԱՆԸ:
Տեղեկացնում ենք, որ << Կայուն զարգացման հայկական հիմնադրամը>>-ը սույն թվականի փետրվարից մեկնարկելու է երկու անվճար կրթական ծրագիր՝ ուղղված կանանց մասնագիտական կարողությունների զարգացմանը: Ծրագիրը նախատեսված են Արցախից բռնի տեղահանված կանանց և պատերազմում զոհված կամ հաշմանդամություն ձեռք բերած զինծառայողների ընտանիքների կանանց համար:
30.12.25
ՍԻՐԵԼԻ ՇԱՄԻՐԱՄ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԲՆԱԿԻՉՆԵՐ.
Ջերմորեն շնորհավորում եմ ձեզ գալիք Նոր Տարվա և Սուրբ Ծննդյան առթիվ: Մաղթում եմ, որ գալիք տարին Շամիրամ համայնքի յուրաքանչյուր ընտանիքի բերի խաղաղություն, առողջություն, հաջողություններ և կայունություն, իսկ մեր համայնքին՝ առաջընթաց համերաշխություն և նոր ձեռքբերումներ: Շնորհակալ եմ ձեզ ձեր ակտիվ մասնակցության, աշխատասիրության և համայնքի նկատմամբ ցուցաբերած հոգատար վերաբերմունքի համար: Թող Նոր տարին ձեր տներում բերի ջերմություն և բարություն, իսկ ձեր սրտերում՝ հավատ վաղվա օրվա հանդեպ: Շնորհավոր նոր տարի և Սուրբ Ծնունդ: Հարգանքով՝ Շամիրամ համայնքի ղեկավար՝ Մրազ Բրոյան.