ՀՀ վարչապետի հանձնարարականի հիման վրա իրականացվող ազդարարման համապետական արշավի շրջանակում՝ Արդարադատության նախարարության նախաձեռնությամբ ԱՄՆ ՄԶԳ ֆինանսական աջակցությամբ իրականացվող << Հայաստան Բարեվարքություն>> ծրագրի շրջանակներում հայտարարված մրցույթի ընթացքում հաղթած <<Իրավաբանների հայկական ասոցացիա>> ՀԿ-ի կողմից և Արդարադատության նախարարության մասնակցությամբ իրականացվում է << Ազդարարի՛ր, Հայաստան>> ծրագիրը:Ծրագրի նպատակն է իրականացնել ազդարարման համակարգի հանրային իրազեկում, համակարգի վերաբերյալ հասարակության տարբեր խմբերի ընկալումների փոփոխմանն ուղղված միջոցառումներ, ազդարարման միասնական հարթակից օգտվելու թվային գիտելիքների բարձրացում:Ծրագրի շրջանակներում ...
ՇԱՄԻՐԱՄ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐ ՄՐԱԶ ԲՐՈՅԱՆԻ ՇՆՈՐՀԱՎՈՐԱԿԱՆ ՈւՂԵՐՁԸ ԱՄԱՆՈՐԻ ԵՎ ՍՈւՐԲ ԾՆՆԴՅԱՆ ՏՈՆԵՐԻ ԿԱՊԱԿՑՈՒԹՅԱՄԲ
Շամիրամ համայնքի սիրելի բնակիչներ, սիրելի հայրենակիցներ՝ Շնորհավորում եմ Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ թող 2025 թվականը լինի խաղաղության, հզորացման և նորանոր ձեռբերումների տարի: Մաղթում եմ, որ 2025 թվականին նոր ուժով և ոգևորությամբ առաջ շարժվենք, հետևում թողնելով բոլոր դժվարությունները: Թող գալիք տարում բոլորիս ընտանիքներում միայն սերն ու բարությունն իշխի: Մեզանից յուրաքանչյուրը պետք է բարեխղճորեն կատարի իր աշխատանքը որպեսզի ունենանք հզոր համայնք՝ հզոր պետություն: ՇՆՈՐՀԱՎՈՐ ԱՄԱՆՈՐ ԵՎ ՍՈՒՐԲ ԾՆՈւՆԴ.
02.02.24
ԱՄՇՀ-ԲՄԾՁԲ- 24/01 ծածկագրով Շամիրամ համայնքի վարչական տարածքում համայնքի կողմից ոռոգման նպատակով մեկ հորատանցքի հորատման աշխատանքների նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի կազմման մատուցման ձեռքբերման աշխատանքների հրավեր և հայտարարություն
ԱՄՇՀ-ԲՄԾՁԲ- 24/01 ծածկագրով Շամիրամ համայնքի վարչական տարածքում համայնքի կողմից ոռոգման նպատակով մեկ հորատանցքի հորատման աշխատանքների նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի կազմման մատուցման ձեռքբերման աշխատանքների